Website Logo Website Logo
GRZEGORZ DOROSZEWSKI
Lekarz, Specjalista Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu

Jestem Absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie. Swoją przygodę z ortopedią rozpocząłem jeszcze na studiach, pracując jako wolontariusz w Oddziale Ortopedii i Traumatologii szpitala MSWiA w Warszawie oraz uczestnicząc w pracach Studenckich Kół Naukowych – ortopedycznym w szpitalu przy ul. Lindleya, a następnie w kole Ortopedii i Medycyny Sportowej przy Carolina Medical Center (CMC).

 

Po ukończeniu stażu podyplomowego rozpocząłem pracę i specjalizację w Carolina Medical Center w Oddziale Chirurgii Kończyny Dolnej oraz Centrum Urazów Sportowych. W tym okresie moja praca koncentrowała się na leczeniu stawu kolanowego, skokowego, biodrowego oraz urazów sportowych.

 

Byłem instruktorem w trakcie kursów artroskopii stawu kolanowego oraz skokowego CEMED oraz opiekowałem się zawodnikami przygotowującymi się do Igrzysk Olimpijskich Pekinie w 2008 r., w Londynie 2012 oraz w Soczi w 2014 r. Pracowałem także z Kadrą Narodową Polskiego Związku Pływackiego (Mistrzostwa Europy w Eindhoven, Holandia; Mistrzostwa Świata Juniorów w Monterrey, Meksyk). Sprawowałem opiekę nad tancerzami Polskiego Baletu Narodowego. W ramach CMC zajmowałem się także biegaczami – amatorami i profesjonalistami.

 

Następnie rozpocząłem pracę w Oddziale Uszkodzeń i Patologii Miednicy w SPSK im. Grucy w Otwocku, gdzie zajmuję się chirurgią miednicy oraz endoprotezoplastyką stawu biodrowego oraz kolanowego.

 

Od 2013 r. pracuję także w Centrum Medycznym Gamma w Warszawie (cmgamma.pl), gdzie konsultuję oraz wykonuję operacje.

 

Od kilku lat konsultuję pacjentów także w Puławach oraz współpracuję z piłkarzami ręcznymi Ekstraklasy, medalistami Mistrzostw Polski KS Azoty Puławy (www.azoty-pulawy.pl).

 

Jestem członkiem towarzystw naukowych:

  • Europejskiego Stowarzyszenia Traumatologii Sportowej, Chirurgii Kolana i Artroskopii (ESSKA, European Society for Sports Traumatology, Knee Surgery and Arthroscopy, www.esska.org).
  • Polskiego Towarzystwa Artroskopowego (ptartro.pl).
ZADZWOŃ I UMÓW WIZYTĘ!
w Puławach
kliknij aby wybrać numer
Ta strona używa ciasteczek
Polityka prywatności
Google Maps
Na naszej stronie są wyswietlane mapy Google
Google Fonts
Na naszej stronie wykorzystujemy czcionki Google
YouTube
Na naszej stronie są osadzone filmy z YouTube
Save Settgins
Privacy Policy