Website Logo Website Logo

OPINIE

GRZEGORZ DOROSZEWSKI
Lekarz, Specjalista Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu
Trafiłem do dr Doroszewskiego z bólem w kolanie – po sprawnym wywiadzie i badaniu, zlecono mi rezonans magnetyczny który wykazał pęknięcie łąkotki przyśrodkowej. Doktor zaproponował dwie metody operacyjne i dokładnie wytłumaczył konsekwencje wyboru. Zabieg został wykonany około miesiąc po pierwszej wizycie i jestem bardzo zadowolony z efektów. Zdecydowanie polecam dr Doroszewskiego ze względu na profesjonalizm i zaangażowanie jakie wykazuje w pracy.
Piotr
Pan Doktor jest specjalistą bardzo kompetentnym. Badanie przeprowadzone bez pośpiechu, wszystkie obawy i wątpliwości wyjaśnił bardzo szczegółowo wręcz obrazowo, rzeczowo odpowiedział na wszystkie moje pytania, wyjaśnił bardzo dokładnie na czym będzie polegał zabieg do którego się przygotowuję. Bardzo dziękuję za profesjonalne podejście do mojej sprawy i zdecydowanie z czystym sumieniem polecam Doktora.
Pacjent
Witam, 27.10.2018r. miałem wypadek samochodowy w wyniku którego doznałem poważnego złamania miednicy-panewki stawu biodrowego i barku. 12.11.2018r. dr. Doroszewski podjął się skomplikowanej i długotrwałej operacji dzięki której uratował moją sprawność. Zaangażowanie podczas operacji, którą wykonał wzorcowo dało bardzo dobre rokowania a mój stan z upływającym czasem po operacji jest co raz lepszy. Na wizytach kontrolnych jest sympatyczny, wysłuchuje pacjenta, szczegółowo bada i opisuje wyniki badań, odpowiada na każdy rodzaj pytań oraz daje fachowe porady. Całe szczęście, że trafiłem w ręce Doktora. Wielki szacunek i podziękowania. Jak najbardziej polecam w 100%.
Piotrek
Byłem na konsultacji ws. zerwanego więzadła. Pan Doktor szczegółowo omówił wszystkie kwestie związane z urazem i odpowiedział na moje pytania. Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Specjalista godny polecenia.
Pacjent
Jestem po pierwszej wizycie u Pana Grzegorza i jestem bardzo zadowolona. Pan Doktor jest bardzo konkretny, wszystko dokładnie tłumaczy i bada. Obeszłam już kilku lekarzy z moim problemem i dopiero wizyta u Pana Grzegorza była taka, jak powinna. moim zdaniem. być wizyta u lekarza.
Monika
Do gabinetu Pana Doktora trafiłam z synem wskutek urazu stopy. Prawidłowa diagnoza i skuteczne leczenie przyniosło oczekiwany efekt. Niestety syn doznał kolejnego urazu i jesteśmy w trakcie powtórnego leczenia. Pan Doktor w przypadku jakichkolwiek wątpliwości konsultuje się z innymi lekarzami. Wspaniały ortopeda. Serdecznie polecam!
Izabela
Lekarz jak najbardziej godny polecenia. Jako jedyny z wielu, u których byłem podszedł poważnie i rozumnie do mojego problemu. Zlecił szereg badań, dzięki którym wynikło parę chorób w sumie nie związanych z jego specjalizacją. Zna bardzo dobrych lekarzy innych specjalizacji, których w ramach pomocy chętnie poleca. A ja mogę ich na pewno również polecić wszystkim. Bo Ci polecani przez Pana Doroszewskiego są naprawdę dobrymi specjalistami. Jednym słowem lekarz godny zaufania i bardzo pomocny. Widać, że stara się pomóc pacjentowi.
Radek
Bardzo wnikliwa analiza w przyjemnej, nie stresującej atmosferze. Doktor ma dobre poczucie humoru! Byłam w celu potwierdzenia diagnozy innego lekarza – torbiel w biodrze. Diagnoza została potwierdzona. Doktor odpowiedział na wszystkie moje pytania i wszystko wytłumaczył. Dodatkowo Pan Doktor pomógł mi podjąć decyzje odnośnie innego problemu (ramię/ręka). Polecam gorąco.
Anna
Nie pierwsza to wizyta u dr Doroszewskiego. Jak zwykle pełna profeska. Wyczerpujące info o przyszłym zabiegu i okresie po. Dr pokazał na modelach i na filmie w jaki sposób będzie przebiegała operacja wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego w technologii przymiaru 3D. Otrzymałem skierowania na badania przedoperacyjne oraz wykonanie tzw. przymiaru 3D.
Grzegorz
Jestem już rok po operacji kolana, którą wykonał Dr. Doroszewski. Rekonstrukcja więzadła krzyżowego przedniego + szycie łąkotki + wyrównanie (przecięcie) z drugiej strony. Mimo sporej wagi, moja noga funkcjonuje bardzo bobrze w porównaniu do stanu sprzed operacji. Jak to usłyszałem na stole operacyjnym –  połowa sukcesu to sama operacja, druga połowa zależy od nas samych i rehabilitacji. Pana Doktora polecam każdemu, kto chce trafić w dobre ręce w trakcie zabiegu, jak i w kwestii opieki pooperacyjnej.
Paweł
Do gabinetu Pana Doktora trafiłam wskutek urazu, jakiego doznałam na stoku narciarskim. Był trzecim ortopedą, którego odwiedziłam w związku z zaistniałą sytuacją. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Wreszcie ktoś udzielił mi profesjonalnej konsultacji. Pan Doktor szczegółowo wytłumaczył na czym polega uraz oraz opowiedział jakie będą dalsze kroki w leczeniu. Nie mogę pominąć faktu, iż Pan Doktor jest przy tym przemiłym i kulturalnym człowiekiem.
Milena
Moje wizyty u doktora Doroszewskiego to konsultacje ortopedyczne przed endoprotezą stawu biodrowego i wstrzyknięcie kolagenu do stawu biodrowego pod kontrolą USG. Wszystko odbyło się sprawnie, terminowo , uzyskałem odpowiedzi na wszystkie moje pytania, wstrzyknięcie w torebkę stawową – perfekcyjne, szczerze polecam tego lekarza.
Andrzej
Pan Doktor na świetny kontakt z małym pacjentem. Bardzo empatyczny, profesjonalny, ale także wyrozumiały. Mimo późnej pory poczekał na nas, a potem jeszcze skonsultował synka po rentgenie. Świetny, polecam 🙂
Ania
Super lekarz. Byłam z mamą, starszą osobą, która ma zwyrodnienie stawu biodrowego. Lekarz wszystko nam dokładnie objaśnił, zbadał dokładnie mamę, przepisał leki przeciwbólowe stosownie do jej wieku. Zlecił odpowiednie badania przed operacją. Polecam w 100%.
Hania
Kompetentny, konkretny i bardzo sympatyczny Pan doktor szukający przyczyny danego problemu. Czasami warto przyjechać z daleka i zapłacić więcej niż u siebie w mieście za wizytę. Polecam każdemu.
Ela
Pan Doroszewski jest najmilszym i najbardziej profesjonalnym lekarzem z jakim mieliśmy do czynienia. Moja żona (Rosjanka) miała wypadek, w którym między innymi ucierpiała jej dłoń (złamanie kości śródręcza) oraz kilka ran ciętych twarzy; po 5 dniach od wypadku szwy założone przez zagranicznego chirurga rozeszły się – u p. Doroszewskiego żona została zaopatrzona w rzetelną diagnozę i opiekę, której nie dorównali nawet chirurdzy/ortopedzi w Brukseli. Do tego p. Doroszewski biegle włada zaawansowanym angielskim. Nie wyobrażamy sobie lepszej opieki!
xilenteric
Bardzo profesjonalny, konkretny lekarz. Miałem ukryte miejsce bólu w stawie skokowym. Nie potrafiłem opisać i pokazać za bardzo. Pan doktor jednak uciskał mi stopę badając ją w wielu miejscach i pod różnymi kątami i zlokalizował miejsce bólu. Jestem na etapie leczenia, ale wiem, że teraz jestem w dobrych rękach. Szkoda tylko, że tak mało naprawdę dobrych i rzetelnych ortopedów. Cena dla mnie wysoka, ale pomoc też na najwyższym poziomie.
Karol
Bardzo dobry specjalista! Byłam już u wielu ortopedów, ale tak dokładnej opinii nigdzie mi nie udzielono. Pan doktor wszystko dokładnie mi wytłumaczył, wyjaśnił jakie ćwiczenia mogę wykonywać, co powinnam zrobić dalej z kolanem, pokazał na czym polega moja kontuzja. W końcu, po wielu wizytach u wielu specjalistów, otrzymałam dokładne wyjaśnienia i pomoc! polecam
E.
Pełen profesjonalizm i szczere zainteresowanie losem pacjenta. Jestem po operacji ścięgna Achillesa i nie mogłem w chyba trafić na lepszego chirurga. Każdemu życzę takiego lekarza. Świetny specjalista i po prostu Dobry Człowiek.
Piotr
Po tym, jak Pan Doktor mnie zoperował (artroskopia kolana i osteotomia), mogę chodzić po górach i intensywnie jeździć na rowerze, a myślałem, że już nic z tego nie będzie. A poza tym przemiły człowiek, ze wspaniałym podejściem do pacjenta, konkretny i fachowy a jednocześnie pogodny i uśmiechnięty.
Włodzimierz
Gorąco polecam dr Grzegorza. Przesympatyczny człowiek, szczegółowo i wnikliwie stara się zdiagnozować pacjenta. Dzięki jego wiedzy i zaangażowaniu, udało się po ponad roku od podjęcia leczenia u innych „specjalistów” wyeliminować mój problem jakim była ostra entezopatia tzw. „gęsiej stopy” lewego kolana oraz niestabilność rzepki. Jeszcze raz dziękuję Panie Doktorze, z czystym sumieniem mogę Pana polecić każdemu pacjentowi zmagającemu się z problemami ortopedycznymi.
Piotr
Bardzo dobry lekarz! Miałem złamaną miednice i kość krzyżową. Dr Doroszewski mnie operował i mogę normalnie funkcjonować. Jest wspaniałym człowiekiem. Polecam
Artur
Miałam nagły wypadek, strzaskane kolano, konieczna operacja, kilka wizyt u różnych ortopedów i moje szczęście, że życie postawiło mi na drodze Pana dr Doroszewskiego. Podczas wizyty dr wyjaśnił mi dosłownie wszystko, bez presji czasu, bez patrzenia na zegarek, bez żadnych niedomówień. Dr Grzegorz przeprowadził operację, wszystko się udało 😉 za co bardzo dr dziękuje, co prawda jeszcze długa droga przede mną ale najgorsze już za mną. Dr jest to świetnym i cudownym człowiekiem, rzetelnym, kompetentnym, troskliwym a przy tym mega sympatycznym, przyjacielskim i wzbudzającym zaufanie. Oby więcej takich lekarzy! Panie Doktorze niech Pan się nigdy nie zmienia 🙂 Pozdrawiam
Ania M.
Bardzo polecam Pana Doktora Grzegorza Doroszewskiego. Już dawno nie spotkałem się z tak miłym i rzeczowym traktowaniem pacjenta.  Pomimo wcześniejszych wielu negatywnych diagnoz, że staw skokowy należy tylko usztywnić i że czekają mnie trudności z poruszaniem, Pan Doktor przeprowadził pełną diagnostykę…dał mi mnóstwo nadziei…przeprowadził operację i dzięki temu chodzę normalnie, jeżdżę na rowerze…i zamierzam jeszcze zagrać w koszykówkę.
Jeszcze raz bardzo dziękuję. Kontakt z Panem Doktorem daje bardzo dużo wiary w lekarzy i w ich chęć niesienia fachowej pomocy
Piotr
Zdecydowanie polecam Pana Doktora. Niesamowity człowiek.
I co najważniejsze nie kieruje od razu na stół operacyjny tylko daje szansę naprawy przez rehabilitację. Wielki plus. Nie mogę się doczekać następnej wizyty.
Miło jest słuchać lekarza, który wie o czym mówi i ma 100% wiedzę w tym zakresie 🙂
Polecam
Anita
Lekarz bardzo dokładnie wyjaśnił, na czym polega moje schorzenie, włącznie z użyciem do tego zdjęć dostępnych w Internecie. Przedstawił kilka opcji dalszego postępowania, podając wady i zalety każdego z nich. Nigdy wcześniej w trakcie wizyty u innego lekarza nie otrzymałam tak kompleksowej informacji. Ogromny plus za szczerość i indywidualne podejście do pacjenta.
Justyna
Pan Doktor Doroszewski jest zdecydowanie godny polecenia. Ja miałem okazję spotkać się z Panem doktorem w Szpitalu Klinicznym im. Prof. Adama Grucy CMKP w Otwocku przy okazji urazu stawku skokowego i powiem szczerze, że diagnoza doktora została postawiona w bardzo trafny sposób, a leki oraz sposoby leczenia sprawdziły się znakomicie. Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie otwartość Pana Grzegorza do pacjentów, w tym między innymi do mnie oraz gest podania ręki przed oraz po wizycie. Większość lekarzy powinna się uczyć takiego zachowania, bo niektórym naprawdę jeszcze wiele brakuje … Krótko mówiąc, Pan doktor Doroszewski to człowiek z wiedzą, doświadczeniem i odpowiednim podejściem do pacjenta – jak na wstępie już napisałem, zdecydowanie polecam.
Michał
Potwierdzam pozytywne opinie, lekarz z powołania, z ogromną wiedzą. Dokładnie wytłumaczył mi co jest powodem moich uciążliwych bóli kręgosłupa i bioder oraz wybrał odpowiedni sposób leczenia – jestem w trakcie rehabilitacji i jest znaczna poprawa. Szczerze polecam!
Ewa
Cudowny człowiek, świetny lekarz. Profesjonalny, empatyczny. Zawsze znalazł chwilkę, aby porozmawiać z pacjentem i jego rodziną. Moje pozytywne zaskoczenie to to, że Pan Doktor wchodził na salę, przedstawiał się nowym pacjentkom, podawał dłoń. Na każdym kroku czuło się jego troskę i chęć pomocy pacjentowi.
Panie Doktorze – wielkie podziękowania
Maria
Lekarz o ogromnej wiedzy i doświadczeniu. Po wizycie mojego brata u Pana Doktora, wróciła mu wiara w to, że z jego kolanem będzie dobrze. W sposób zrozumiały wytłumaczył mu co się stało z jego kolanem i jak będzie wyglądała operacja i dalsza część leczenia. Wspaniały człowiek i lekarz!!!
Magda

PODZIĘKOWANIA DO PACJENTÓW

ZADZWOŃ I UMÓW WIZYTĘ!
w Puławach
kliknij aby wybrać numer
Ta strona używa ciasteczek
Polityka prywatności
Google Maps
Na naszej stronie są wyswietlane mapy Google
Google Fonts
Na naszej stronie wykorzystujemy czcionki Google
YouTube
Na naszej stronie są osadzone filmy z YouTube
Save Settgins
Privacy Policy